DHL ÜCRETSIZ NAKLIYE 7 sn hızlı ekleme SAT-17T Otomatik Akıllı Optik Fiber Fusion Splicer eşit INNO görünüm 5

DHL ÜCRETSIZ NAKLIYE 7 sn hızlı ekleme SAT-17T Otomatik Akıllı Optik Fiber Fusion Splicer eşit INNO görünüm 5

SKU: o333

Durum : Yeni ürün

₺9 626.58 ₺10 696.20


uyarı: biz ömür boyu ücretsiz garanti sağlamak için her müşteri, biz en iyi seçimdir
anahtar Özellikleri
1). Ultra-düşük Ekleme kaybı
2). ayna Az Tasarım
3). düşük ağırlık, az 2Kg pil ve tampon ile
4). tam otomatik ısıtıcı
5). 7 sn hızlı ekleme
6). 7800 mAH büyük Li pil paketi
7). Compatable ile çıplak fiber, kuyruk fiber ve kapalı kablo
8). rüzgar koruyun, toz geçirmez, su geçirmez
şartname lif Tipi tek Lif uygulanabilir Lifler
SM (tek modlu), MM (multi-mode), DS (dağılım), NZDS (sıfır olmayan dağılım),
BIF/UBIF ortalama Kaybı 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB (NZDS), 0.02dB (BIF/UBIF) geri dönüş Kaybı 9 s/7 s (hızlı mod) tipik ekleme zamanı 250μm, 600μm, 900μm, 2 ~ 3mm ve 3.5mm Compatiable kablo 250μm, 600μm, 900μm, 2 ~ 3mm ve 3.5mm Fiber hizalama çekirdek hizalama ve kaplama hizalama elyaf Çapı kaplama çapı: 80 ~ 150μm kaplama çapı: 100 ~ 1000μm büyütme X veya Y, 360X büyütmek X + Y, 180X büyütmek görüntü ekran yüksek performanslı 4.3 inç LCD çekme testi standart 2N ekleme modu 100 (10 factoty önceden tanımlanmış) Heatig modu 100 (4 fabrika önceden tanımlanmış) isı-daralan boru 60mm, 45mm, 20mm veya diğer türleri pil kapasitesi 7800 mAH, 86.58WH 300 kez (ekleme ve ısıtma) şarj süresi: yaklaşık 3 h (şarj ederken kullanılabilir) pil ömrü 1000 şarj döngüleri Electroce hayat tipik 3,000 kez, ve değiştirilebilir dış arabirim Mini USB sonuç kayıt Maxmium10000 sonuçlar isıtıcı Fonksiyonu otomatik, destek kullanıcı tanımlı ısıtma modu, 0 ° C ~ 300 ° C ayarlanabilir güç kaynağı
dahili lityum pil: 11.1 V; AC/DC adaptörü giriş: AC 100-240 V
çıktı: DC 13.5 V/5.0A çalışma Ortamı
sıcaklık:-20 ° C ~ + 55 ° C (-4 ° F ~ 131 ° F); nem: 95% RH (40 °C yoğuşmasız)
rakım: 0 ~ 5000 m boyut L × W × H = 166 × 146 × 159 (mm) ağırlık 1.6 kg (pil olmadan), 2.0 kg (pil ile)
Packinglist
No.
öğe
miktar
1
Fusion Splicer
1 adet
2
ücretli Pil
1 adet
3
AC/DC Adaptörü
1 adet
4
AC Güç Kablosu
1 adet
5
cımbız
1 adet
6
soğutma Tepsi
1 adet
7
taşıma çantası
1 adet
8
Fiber Striptizci
1 adet
9
kapalı Kablo Striptizci
1 adet
10
alkol Şişe
1 adet
11
Fiber Cleaver
1 adet
12
garanti Kartı
1 adet
13
kullanım Kılavuzu
1 adet
14
ambalaj Listesi
1 adet
15
QC Pass/Garanti
1 p c

Etiketler: Ucuz DHL ÜCRETSIZ NAKLIYE 7 sn hızlı ekleme SAT 17T Otomatik Akıllı Optik Fiber Fusion Splicer eşit INNO görünüm 5, Yüksek Kalite DHL ÜCRETSIZ NAKLIYE 7 sn hızlı ekleme SAT-17T Otomatik Akıllı Optik Fiber Fusion Splicer eşit INNO görünüm 5, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: HNGYWZ
  • Model Numarası: sat-17T
  • Applicable Fibers: SM , MMDS (dispersion), NZDS BIF/UBIF
  • Average Loss: 0.02dB(SM), 0.01dB(MM), 0.04dB(DS), 0.04dB(NZDS), 0.02dB (BIF/UBIF)
  • Return Loss: 9s / 7s (fast mode)

622 Stokta var

İlgili ürünler

Rui Yan RY2100 ADSL2 + Test DMM Fonksiyonu Ile ADSL Test Ölçebilirsiniz Genişbant Trafik

Rui Yan RY2100 ADSL2 + Test DMM Fonksiyonu Ile ADSL Test Ölçebilirsiniz Genişbant Trafik

Rui Yan RY2100 ADSL2 + Test DMM Fonksiyonu Ile ADSL Test Ölçebilirsiniz Genişbant Trafik ürün Genel Bakış: RY2100 ADSL2 + Tester sadece bir test ADSL2 +/ADSL bağlantı yönetimi katman parametreleri, ve alarm parametreleri analiz için elde edilebilir. esnek klavye girişi, kolaylaştırmak için test personeli kullanıcı adı, şifre, VPI/VCI, uyarısı eşikleri ve diğer parametreleri değiştirmek. Built-7 grup VPI/VCI parametreleri,

₺595.40

J30J-9ZKS

J30J-9ZKS

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın. daha detayları 500 1 K 2 K 5 K 10 K 20 K 50 K 100, doğrudan bizimle temasa geçiniz

₺123.01

SC UPC 1X2 FTTH Fiber Optik Splitter FBT Optik Çoğaltıcı 1x2 SC Singlemode simplex Çelik Boru plc optik splitter Ücretsiz nakliye

SC UPC 1X2 FTTH Fiber Optik Splitter FBT Optik Çoğaltıcı 1x2 SC Singlemode simplex Çelik Boru plc optik splitter Ücretsiz nakliye

SC UPC 1X2 FTTH Fiber Optik Splitter FBT Optik Çoğaltıcı 1x2 SC Singlemode simplex Çelik Boru plc optik splitter Ücretsiz nakliye özellikler SCUPC 1X2 Fiber Optik FTTH Splitter (FBT Optik Bağlantı) 1. Düşük ekleme kaybı 2. tek modlu 3. EPON/GPON uygulanabilir SCUPC 1X2 Fiber Optik FTTH Splitter (FBT Optik Bağlantı) ürün Ekran Opitcal Çoğaltıcı FBT tekniği benimser yüksek performans ile

₺55.89

Orijinal SOGP4321-PSGB GPON-OLT-B Sınıfı +

Orijinal SOGP4321-PSGB GPON-OLT-B Sınıfı +

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺262.06

Mini TL-510 el Fiber Güç ölçer TL510 lazer güç ölçer Fiber optik test 800 ~ 1700nm (-70 ~ + 10,-50 ~ + 26dBm)

Mini TL-510 el Fiber Güç ölçer TL510 lazer güç ölçer Fiber optik test 800 ~ 1700nm (-70 ~ + 10,-50 ~ + 26dBm)

uyarı: bu ürün Ölçüm Aralığı-70 ~ + 10 dBm var ve-50 ~ + 26dBm iki sürüm, ihtiyacınız hangisini söyle lütfen özellikler yüksek hassasiyet, büyük dinamik aralık ortak arayüz tasarımı: FC/SC/ST arayüzü, standart FC, SC, adaptör arayüzü minyatür gövde koruma tasarım, kompakt ve kolay, düşen enstrüman dedektörü kazara zarar görmesini önlemek için. ön ısıtma olmadan hızlı tepki
₺208.58

₺187.72